Flash TV Adını Değiştirdi ! Yayın Hayatı Devam Ediyor
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Flash TV Adını Değiştirdi ! Yayın Hayatı Devam Ediyor

0

Flash Haber TV

1992 tarihinden günümüze kadar yayın hayatına devam eden Flash TV, geçtiğimiz gün yapmış olduğu açıklama ile birlikte yayın hayatını sonlandırdığını duyurdu. Gelin detaylara birlikte bakalım..

Televizyonda yayınladığı ilginç ve programlar ile popülerliğini arttıran Flash TV, yaptığı açıklama ile yayın hayatına son verdi. 1992 yılında günümüze kadar aralıksın yayın yapan kanal, 2019 yılında ara verme kararı almış ve 2021 yılında ise yeni logosuyla tekrardan ekranlara dönmüştür.

Flash TV ekranlara tekrardan dönmesiyle birlikte istediği etkileşimi sağlayamadı. Ortaklar arasında yaşanılan hisse krizleri sonrasında kanala 15 Mart’ta kayyum atanmıştır. Kayyum atandıktan 1 ay sonra ise kanal yayın yayın hayatına son verdi.

Flash TV adını Flash Haber TV olarak değiştirdi !

flash-tv-adını-değiştirdiFlash TV tarafından yapılan açıklamalarda kanalın kapatılmasının asıl sebebi kanalın sahibi Ömer Ziya Göktuğ’un hayatını kaybetmesinden sonra kanalın yönetim organlarının düzgün işleyememesi ve bunun sonucunda atanan kayyum olarak ifade edildi.

Yaşanılan bu süreçte ortaklarının da anlaşmazlık yaşamasının ardından ulusal yayıncılık lisansını; yenileyemeyen kanal, 15 Nisan Tarihinde yayın hayatına son verdi. Flash TV bu durumla ilgili açıklamalarda bulunmuştur;

Ulusal yayıncılık alanında 1992 yılından bu; yana FLASH TV adı ile faaliyet göstermekte olan kuruluşumuz Yönetim kurulu Başkanı; ve tek imza yetkilisinin vefatı sebebi ile gerekli yönetim organlarından yoksun kalarak kayyım sürecine girmiştir.

Bu süreçte ortakların anlaşmazlığı sebebi ile ulusal yayıncılık lisansı yenilenememiş dolayısı ile yayın hayatına bugün itibari ile son vermek zorunda kalmıştır.

Uzun yıllardır FLASH TV’ye göstermiş olduğunuz ilgi ve destek için sonsuz teşekkürlerimizin kabulünü rica ederiz. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Cumhuriyet‘in yapmış olduğu habere göre Flash TV’nin yapmış olduğu açıklamadan sonra kanalda bazı değişiklikler yaşandı. 16 Nisan 2022 tarihiyle birlikte Flash TV, adını Flash Haber TV olarak değiştirdi. Hem adı hem de logosu değişen kanal açıklamalarda bulunmuştur.

Anayasal haber alma hakkı çerçevesinde, her fikir ve kuruma eşit mesafede, tarafsız ve özgür; yayıncılık prensipleri ile dünyada ve ülkemizde gelişen olaylar, şeffaf, yalın ve doğru şekilde; artık Flash Haber TV’de.

Peki sizin bu konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir ? Aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizlere görüşünüzü aktarabilirsiniz.

Son yazımızı okudunuz mu ?

NFT Pazarı Rarible’de Güvenlik Açığı ! Kullanıcılar Tehlikede

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Google Haberlerde Bizi Takip Edin !

Hemen ücretsiz takip edin ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Google Haberler : https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMPznsQswiYPJAw?ceid=TR:tr&oc=3

Yazar Hakkında

Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?