Elon Musk, Kayıp İkiziyle Tanışmak İstiyor ! İşte Detaylar
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Elon Musk, Kayıp İkiziyle Tanışmak İstiyor ! İşte Detaylar

0

Elon Musk İkizi

Tesla ve SpaceX şirketlerinin sahibi Elon Musk, sosyal medyada kendisine ikizi kadar benzeyen Ma Yilong adlı kişiyle tanışmak istediğini söyledi. Gelin detayları birlikte inceleyelim.

Dünyanın en zengin insanı Elon Musk, her gün yapmış olduğu Twitter açıklamaları ile gündemden düşmüyor. Ünlü iş insanı bu kez sosyal medyada kendisine benzerliği ile ün yapan kayıp ikizi ile tanışmak istediğini söyledi. Tesla CEO’suna neredeyse ikizi kadar benzeyen ve TikTok platformunda videolar çeken Çin’li genç, son dönemlerde sosyal medyanın ilgi kaynağı olmuştur.

Elon Musk, Çin’li İkizi İle Tanışmak İstiyor !

Tesla ve SpaceX şirketlerinden sonra Twitter’ın da CEO’su olan Elon Musk, geçtiğimiz hafta Twitter üzerinden yapmış olduğu bir paylaşımda kendisine ikizi kadar benzeyen Çin’li fenomen ile tanışmak istediğini açıklamıştı. Elon Musk, eğer bu benzerlik cidden gerçekse tanışmak için acele edeceğini duyurdu.

elon-musk-kayıp-ikizi-ile-tanışmak-istiyor

Diğer yandan TikTok da çektiği videolar ile viral haline gelen Ma Yilong; kendisini Çin’in Elon Musk’ı olduğunu açıkladı ve İngilizce bir video çekip TikTok platformunda yayınladı.  Onu takip eden kişiler ile tanışmak istediğini de sözlerine ekledi. İş adamı Elon Musk’ın 2021 yılında kendisinin ve fenomen Ma Yilong’un yan yana; getirilmiş fotoğrafı için kısmen Çin’li olabileceğini şaka yolu ile platformda paylaşmıştı.

Yapılan bu açıklamalardan sonra Elon Musk’ın kısa bir süre sonra fenomen ile tanışmak; için Çin’e gitmesi beklenmektedir. Bu ikilinin çekeceği yeni fotoğraf veya videonun ise sosyal medyada viral olup milyonlarca beğeni; alması bekleniyor. Bazı sosyal medya kullanıcıları ise bu benzerlikten sonra; Çin’in Elon Musk’ın bile bir kopyasını üretiğini düşünüyorlar.

Peki sizin bu konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir ? Aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizlere görüşlerinizi aktarabilirsiniz.

Son yazımızı okudunuz mu ?

Netflix, Canlı Yayın Özelliği Getiriyor ! İşte Detaylar

 

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Google Haberlerde Bizi Takip Edin !

Hemen ücretsiz takip edin ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Google Haberler : https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMPznsQswiYPJAw?ceid=TR:tr&oc=3

Yazar Hakkında

Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?