Elon Musk, Bill Gates İle Dalga Geçti ! Hamile Erkek Emojisi
  1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya

Elon Musk, Bill Gates İle Dalga Geçti ! Hamile Erkek Emojisi

0

Elon Musk ve Bill Gates arasında geçen Tesla konuşması medyaya aktarıldı. Elon Musk, Tesla üzerinden yanlış bilgiler veren Bill Gates ile resmen dalga geçti. Gelin detaylara birlikte bakalım.

Elon Musk ve Bill Gates arasında oldukça hareketli bir diyalog geçmiş gibi duruyor. Twitter’da çıkan bazı mesajlara göre Elon Musk, Bill Gates’in Tesla hisseleri üzerinde yanlış bilgi verdiğini belirtti. Bu iddialar sonrasında Elon Musk, sosyal medya üzerinden hayırsever iş adamı hakkında ilginç bir paylaşımda bulunmuştur.

Elon Musk ve Bill Gates Birbirine Girdi !

Whole Mars Catalog adlı Twitter hesabından paylaşılan gönderiye göre Elon Musk, ünlü iş adamı ile bir konuda tartışma yaşadı. Kısa mesajlarda Elon Musk, Bill Gates’in hala Tesla hisseleri için aynı pozisyonda olup olmadığını sorarak hayırsever milyarder ile iletişimi keseceğini belirtti.

Elon Musk, Bill Gates’e Tesla hisselerini short pozisyonunda satıp satmadığını sorduğunu itiraf etti. Short pozisyonunda satın alma işlemini bilmeyenler için kısaca özetlemek gerekirse; yatırımcılar hisse senetlerini short pozisyonunda tutarlarsa varlığın parasının değersizleşmesiyle para kazanırlar.

Whole Mars Catalog’un paylaştığı Tweet gönderisini doğrulayan Tesla patronu Elon Musk, ‘TED’deki bir çok kişiden hala Bill Gates’in yarım milyon dolar Tesle hissesini short hesapta tuttuğunu öğrendim, bu yüzden de ona sordum. Yani sorulan bu soru aslında çokta gizli bir soru değildi.

Elon Musk sormuş olduğu bu soruya ile ilgili Bill Gates’ten, ” Satmadığımı söylediğim için üzgünüm. Hayırseverlik olanaklarını tartışmak istiyorum” ifadelerini kullandı. Fakat Elon Musk almış olduğu bu cevaptan sonra Tesla hisselerinin short pozisyonunda olan birisi ile konuşmayacağını iletti. Elon Musk konuşmasında;

“Üzgünüm, iklim değişikliğini çözmek için en çok çaba gösteren şirket olan Tesla’ya karşı; büyük bir short pozisyonunuz varken, iklim değişikliği konusundaki hayırseverliğinizi ciddiye alamam.”

Twitter platformunda bir kaos oluşturan bu tartışma sonrasında; Elon Musk’tan Bill Gates’e yönelik bazı paylaşımlar geldi. Ünlü hayırseverin göbekli fotoğrafı ile hamile erkek emojisini yan yana koya; Elon Musk,” Ereksiyonu hızlıca kaybetmeniz durumunda” diyerek açıklamalarına ekledi.

elon-musk-bill-gates-ile-dalga-geçti

Peki sizin bu konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir ? Aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizlere görüşünüzü aktarabilirsiniz.

Yeni açılan forum sitemizi ziyaret ettiniz mi ? buraya tıklayarak forumumuza gidebilir ve aklınızdaki soruları buradan bize sorabilirsiniz..

Son yazımızı okudunuz mu ?

Disney Plus Tarkan İle Anlaştı ! Son Detaylar

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Google Haberlerde Bizi Takip Edin !

Hemen ücretsiz takip edin ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Google Haberler : https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMPznsQswiYPJAw?ceid=TR:tr&oc=3

Yazar Hakkında

Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?