Doğuş Teknoloji’den Yeni Kripto Para Cüzdanı DWallet
  1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para

Doğuş Teknoloji’den Yeni Kripto Para Cüzdanı DWallet

0

Doğuş Grubun Yeni Kripto Para Cüzdanı D-Wallet

Dwallet nedir ?

DWallet, cüzdan içerisinde birikmiş olan sadakat tokenlarını dijital bir değere dönüştürerek kullanılabilmesine olanak sağlayacak. Gelin detayları birlikte inceleyelim.

DWallet Nedir ?

Doğuş Teknoloji yeni kripto para cüzdanı olan DWallet’ı duyurdu. Çoklu zincir hizmeti sunan DWallet, markalardan yapılan alışverişler sonucunca cüzdanda biriken sadakat tokenlarını dijital bir değere dönüştürerek kullanılmasına olanak sağlayacak.

Bu dönemde sadece Doğuş Grubu’nun kullandığı DWallet, ilerleyen zamanlarda Doğuş Teknoloji kullanıcılarına da sunulmaya başlayacak. Şirketin LinkedIn üzerinde paylaştığı metin ;

Doğuş Grubu’nu Blockchain, Web 3, Metaverse ve NFT teknolojilerine adapte eden ve global esneklikte çoklu zincir desteği sunan kripto cüzdan uygulamamız D-Wallet ile güçlenmeye devam ediyoruz. 

Doğuş Teknoloji tarafından kurumsal yapılara uygun, yüksek performans ve ölçeklenebilirlik sunan ve alt ağ yapısında geliştirilen Blockchain platformu ile alışveriş ve teşvik deneyimi Blockchain tabanlı bir sadakat ekosistemi olarak büyümeyi sürdürüyor.

D-Wallet, merkeziyetsiz ve bütünleşmiş yapı içerisine dahil olan, çeşitli yaşam tarzlarına uygun markalardan yapılacak alışverişlerin cüzdan içerisinde biriken sadakat tokenlarının dijital bir değere dönüştürülerek kullanılabilmesine olanak sağlıyor. Şu an için Doğuş Grubu’nun deneyimlediği D-Wallet, Web 3 ve Blockchain teknolojilerine yönelik profesyonel çözüm arayışında olan kurumların yapı taşlarından biri olmaya hazırlanıyor. 

Peki sizin bu konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir ? Aşağıda bulunan yorumlar kısmından görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Son yazımızı okudunuz mu ?

Dijital Türk Lirası Testlerine Başlanıyor ! Tarih Açıklandı

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Google Haberlerde Bizi Takip Edin !

Hemen ücretsiz takip edin ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Google Haberler : https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMPznsQswiYPJAw?ceid=TR:tr&oc=3

Yazar Hakkında

Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?