DJI, Mini 3 Pro Duyuruldu ! İşte Tüm Detaylar
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

DJI, Mini 3 Pro Duyuruldu ! İşte Tüm Detaylar

0

DJI, Mini Pro 3 adını verdiği yeni canavar drone modelini kullanıcıların beğenisine sundu. Geçtiğimiz yıl çıkarılan Mini 2’nin daha gelişmiş versiyonu olan drone, kamera ve uçuş süresi özellikleri ile dikkatleri üzerine çekecek gibi duruyor. Gelin birlikte inceleyelim..

Drone piyasasının önde gelen şirketlerinden birisi olan DJI, Mini 3 Pro adını verdiği canavar dronunu kullanıcılarına tanıttı. 2021 yılında piyasaya sürülen Mini 2 Pro’nun daha gelişmiş versiyonu olarak görünen Mini 3 Pro, sahip olduğu özellikler ile kullanıcıların beğenisini toplayacak gibi.

Gimbal benzeri yeni bir kamera tasarımına sahip bir şekilde tanıtılan drone, 250 gramdan daha hafif bir ağırlığa sahiptir. Bu özellik drone’u hem daha atik hem de yasal düzenlemelerde muaf tutuyordur. 90 derece dönüş kabiliyetine sahip olan DJI Mini 3 Pro drone, bu özelliği sayesinde hem dikey hem de yatay düzlemlerde rahatlıkla çekimler yapabiliyor. Mini 3 Pro‘da kullanılan kamera özellikleri ise herkesin dikkatini çekmeyi başaracak gibi.

DJI Mini 3 Pro Özellikleri !

dji-mini-3-pro

1/1.3 inç sensör kamera ile gelen Mini 3 Pro, 4K çözünürlükte 60 FPS kaliteli videolar çekebiliyor. Bu özelliğe ek olarak isteyen kullanıcılar 48 MP çözünürlük sunan fotoğraf çekimleri de gerçekleştirebilecekler. Yapılan açıklamaya göre f/1.7 diyafram açıklığına sahip olan kamera, özellikle; düşük ışıklı ortamlarda çok iyi çekimler yapabiliyor.

Yenei Model drone sadece kamera özellikleri ile değil, diğer teknik özelliklerle de iddialı diyebiliriz. Yeni model drone da birçok otonom uçuş modu bulunmaktadır. Bu modlar sayesinde drone, hareketli cisimlerinde görüntülerini yakalayabiliyor. Bunlara ek olarak hareketsiz bir şekilde duran cisimlerinde etrafında hatasız bir; şekilde dönmesine yarayan otonom uçuş modu da Mini 3 Pro da yer alıyor.

DJI Mini 3 Pro, farklı batarya seçenekleri ile kullanıcılara sunulmuştur. Bu bataryalardan bir tanesi, standart olarak verilen ve 34 dakika uçuş süresi veren bataryadır. İkinci seçenekte ise yaklaşık olarak 47 dakika uçuş süresi vadaden diğer kameradır.

Yeni Model Drone’un Fiyatı Nedir ?

DJI tarafından yapılan açıklamalara göre bu yeni model drone’u almak için 669 doları; gözden çıkarmanız gerekmektedir. Fakat açıklanan bu fiyata kumanda dahil değildir tam burada da işler biraz karmaşık; bir hal alıyor. Eğer kullanıcı drone ile standart kumandasını satın almak isterse 759 dolar ödeme yapması gerekmektedir.

Peki sizin bu konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir ? Aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizlere görüşlerinizi aktarabilirsiniz.

Son yazımızı okudunuz mu ?

Merakla Beklenen Starfield Oyununun Tüm Detayları !

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Google Haberlerde Bizi Takip Edin !

Hemen ücretsiz takip edin ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Google Haberler : https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMPznsQswiYPJAw?ceid=TR:tr&oc=3

Yazar Hakkında

Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?