Disney+’ın Türk Dizisi Kaçış’tan İlk Fragman Geldi !
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi/Film

Disney+’ın Türk Dizisi Kaçış’tan İlk Fragman Geldi !

0

Disney Plus Kaçış Fragman 

Gelecek aylarda Türkiye’de yayın hayatına başlaması düşünülen Disney+, çıkaracağı ilk Türk dizisi olan Kaçış’ın fragmanını yayınladı. Gelin tüm detayları birlikte inceleyelim.

Netflix şirketinin büyük rakibi olan ve hatta Netflix şirketini de geçebileceği düşünülen Disney Plus, yeni bir fragman yayınladı. Türkiye’de yayın hayatına 14 Haziranda başlayacak olan şirket, Türk dizisi olan Kaçış’ın ilk fragmanını kullanıcılar ile paylaştı.

Same Film ve 03 Medya’nın yapımcılığını yaptığı dizi, çıkan fragmanı ile tüm kullanıcıların beğenisini topladı. Macera, dram ve aksiyonun aynı anda yaşandığı diziye bir çok ünlü oyuncu eşlik ediyor.

Ortadoğu’da yaşanılan insanlık dramı anlatılacak !

Hikayesinin Engin Akyürek’in kalem aldığı ve senaryosunu Ali Doğançay’ı yazdığı ‘Kaçış‘ yapımının ilk fragmanı kullanıcılar ile buluşturuluyor. Yağız Alp Akaydın ise bu çıkarılan yeni dizinin yönetmen koltuğunda bulunmaktadır.

Çıkarılan yeni fragmanda diziye ait bir çok ince detayda yine kullanıcılar ile paylaşılmış gözüküyor. Orta Doğu’da yaşanılan insanlık dramını konu alan dizi, Engin Akyürek‘in oynadığı Mehmet‘in gözünden yaşanılmaktadır. Dizi savaş fotoğrafçısı olan Mehmet ve birçok farklı ülkeden gelen gazetecilerin; araştırma ve gözlem yapmak için Ezidi köyüne gelmesiyle başlamaktadır. Sınır ötesine kimseye gözükmeden başarılı bir şekilde geçen ekip; bir baskı sonucunda bölgede bulunan terör örgütünün eline düşüyor. Dizi bu olaylardan sonra yaşanılan dramı ve kaçış hikayesini ele almaktadır.

disney-plus-kaçış-fragman

Orta Doğu bölgesinde yaşanılan insanlık dramına farklı; bir bakış açısı getirmesi düşünülen Kaçış, zorlu bir yaşantıyı heyecanlı bir şekilde anlatmaktadır. Dizinin Haziran ayında Disney Plus tarafından yayınlanması beklenmektedir.

Daha önceki yazılarımızda bu dizinin konusunu ve görsellerini sizlerle paylaşmıştık. O yazımıza ulaşarak yeni çıkarılan bu dizi hakkında daha fazla bilgiye ve görsele sahip olabilirsiniz. Yazıya ulaşmak için buraya dokunabilirsiniz.

Peki sizin bu dizi hakkındaki görüşleriniz nedir ? Disney Plus’ın çıkaracağı ilk Türk diziyi beğendiniz mi ? Aşağıda bulunan yorumlar kısmından görüşlerinizi bize aktarabilirsiniz.

Disney Plus Kaçış Fragman 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Google Haberlerde Bizi Takip Edin !

Hemen ücretsiz takip edin ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Google Haberler : https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMPznsQswiYPJAw?ceid=TR:tr&oc=3

Yazar Hakkında

Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?