Disney Plus’ın İlk Yerli Dizisi Kaçış Hakkındaki Tüm Bilgiler !
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi/Film

Disney Plus’ın İlk Yerli Dizisi Kaçış Hakkındaki Tüm Bilgiler !

0

Kaçış Dizisi

14 Haziran 2022 tarihinde Türkiye’de hizmete girecek olan Disney Plus, İlk yerli dizisi olan Kaçış’ı tanıttı. Dizi, bir kaç gazetecinin araştırma yapmak için Ezidi köyüne gidişini ve terör örgütünün eline düşmesini konu alacak. Gelin detayları birlikte inceleyelim.

Aylardır Türkiye’de çıkmasını beklediğimiz Disney Plus, geçtiğimiz haftalarda ilk defa abonelik paketlerini ve başlayacağı tarihi duyurmuştu. Türkiye’de yayın hayatına başlama tarihini 14 Haziran 2022 olarak belirleyen yeni platform, sadece Disney yapımlarına değil bazı zamanlar yerli yapımlara da öncülük verecektir.

Disney Plus’ın Türkiye’ye gelmesiyle birlikte izlenecek dizilerden biriside yerli yapım olan Kaçık dizisidir. Dram ve aksiyon türündeki dizi, bugün yeni yayınlanan fotoğrafları ile birlikte tekrar dikkatleri üzerine çekti. Disney Plus, resmi sosyal medya adreslerinden Kaçış dizisi hakkında 10 yeni fotoğraf paylaştı. Paylaşılan bu fotoğraflar bizlere dizi hakkında yorum hakkı sundu.

Disney Plus’ın Yerli Yapımı Kaçış !

disney-plus-kaçış-dizisiKaçış, savaş fotoğrafçısı Mehmet ve diğer ülkelerden gelen bir grup gazetecinin araştırma yapmak için Ezidi köyüne gelmeleri ile birlikte başlayacak. Dizi, sınırın diğer tarafına gizlice geçen; bu grubun bir baskın sonucunda radikal bir terör örgütünün ellerine düşmeleri; sonrasında yaşanılan durumları, değişimleri ve kaçış hikayelerini ele alacaktır.

Dizinin başrollerinde Engin Akyürek ve İrem Helvacıoğlu yer alırken, oyuncu bölümünde Aziz Çapkurt,  Onur Bay, Leyla Tanlar, Aras Aydın, Levent Ülgen gibi ünlü ve tecrübeli oyuncularda bulunmaktadır. Yeni çıkacak bu dizinin yapımcılığını O3 Medya ve Same Film üstlenmektedir. Dizinin hikayesi Engin Akyürek ve senaryosu Ali Doğançay tarafından yazılırken, yönetmen; koltuğunda Yağız Alp Akaydın oturmaktadır. Kaçış ilk 8 bölümü ile Disney Plus’da yer alacaktır.

Disney Plus’ın yeni çıkaracağı bu yerli yapım dizi ile Türkiye’deki kitlesi de hemen hemen; belli olacak. Şimdiden çoğu kullanıcı çıkacak olan Kaçış filmini heyecanla beklemektedir. Kullanıcılar sosyal medya hesaplarından Kaçış filmi hakkında daha yayınlanmadan oldukça iyi ifadeler kullandı.

Peki sizin bu konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir ? Aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizlere görüşünüzü aktarabilirsiniz.

Yeni açılan forum sitemizi ziyaret ettiniz mi ? buraya tıklayarak forumumuza gidebilir ve aklınızdaki soruları buradan bize sorabilirsiniz..

Son yazımızı okudunuz mu ?

CNN Plus Yayın Hayatına Veda Ediyor ! Cnn Plus Nedir ?

Kaçış Dizisi

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Google Haberlerde Bizi Takip Edin !

Hemen ücretsiz takip edin ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Google Haberler : https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMPznsQswiYPJAw?ceid=TR:tr&oc=3

Yazar Hakkında

Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?