Disney Plus+ İndirimli Yıllık Kampanyasını Açıkladı !
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi/Film

Disney Plus+ İndirimli Yıllık Kampanyasını Açıkladı !

0

Disney Plus Tanışma Paketi 

Disney+ şirketi lansmana özel yeni bir fiyat hazırladı. Yeni kampanyanın adını Tanışma Paketi koyan şirket yıllık ücretlendirme kampanyasını açıkladı. Gelin birlikte Disney+ yıllık kampanya seçeneklerine bakalım..

Son yıllarda video paylaşım platformlarının popülerleştirdiği bir diğer marka olan Disney+, 2019 yılında hayata geçen, bu kısa sürede Netflix ve Amazon Prime gibi dev şirketlere rakip olan firma, gelecek dönemde ülkemizde de hizmet vermeye başlayacaktır. Geçtiğimiz haftalarda ülkemize geliş tarihini ve abonelik fiyatlarını duyuran şirket şimdi ise Tanışma Paketi adını verdiği indirimli yıllık kampanya hizmetini duyurdu.

Disney+ Tanışma Paketi ne kadar ?

disney-plus-tanışma-paketiDisney+ 14 Haziran 2022 tarihinde Türkiye’de hizmet vermeye başlayacaktır. Yeni çıkacak olan bu platformun ayılık ücretleri ise 34.99 TL ile 349.99 TL arasında değişmektedir. Şimdi ise lansmana özel  indirimli Tanışma Paketi kampanyasını açıklayan şirket bu hizmetini satışa sunmuştur.

Tanışma paketi ise; lansman tarihi olan 14 Haziran’dan önce kayıt olan ve 26 Haziran’a kadar satın alma işlemlerini tamamen bitirmiş kullanıcılar içindir. Bu şartların karşılanması halinde 279.90 TL karşılığında yani 8 aylık izleme süresi ile 1 yıllık abone olabilirsiniz.

Disney+, abonelerine, yüksek görüntü kalitesine, dört adet seçeneğe kadar eş zamanlı yayına; on cihaza kadar anında indirme, bazı içerikleri IMAX Enhanced teknolojisi sayesinde izleme ve; yedi adete kadar çocuk profili oluşturulmasına imkan sağlayacaktır. Platform bu özelliklerle birlikte ebeveynlerin kolayca oluşturabilecekleri çocuk profilleri ile sadece yaşına; hitap eden içeriklerin sunulmasına olanak sağlayan, çocuk dostu bir platform olacaktır.

Disney+, resmi internet sitesinden bu paketi kullanmak isteyenler için kayıtları da başlatmıştır. Buradan platformun resmi sitesine giderek 14 Haziran tarihinden önce giderek e-posta adresinizle kayıt olabilir ve 26 Haziran’a kadar ödeme işlemlerini gerçekleştirerek tanışma paketinden yararlanabilirsiniz.

Peki sizin bu konu hakkındaki düşünceleriniz nelerdir ? Disney+’ın kampanyalarını nasıl buldunuz ? Aşağıda bulunan yorumlar kısmından görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Son yazımızı okudunuz mu ?

Disney Plus Tarkan İle Anlaştı ! Son Detaylar

Disney Plus Tanışma Paketi 

Araştırılmasını istediğiniz bir konu var mı ? Sitemizin en altında bulunan İstek sayfasından bizimle iletişime geçebilir ve araştırılmasını istediğiniz konuyu bize söyleyebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Google Haberlerde Bizi Takip Edin !

Hemen ücretsiz takip edin ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Google Haberler : https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMPznsQswiYPJAw?ceid=TR:tr&oc=3

Yazar Hakkında

Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?