Diablo 4 Ne Zaman Çıkacak ? Blizzard Açıkladı !
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Diablo 4 Ne Zaman Çıkacak ? Blizzard Açıkladı !

0

Diablo 4 ne zaman çıkacak

İsmini ilk olarak 2019 yılında duyduğumuz Diablo 4 hakkındaki uzun bekleyiş nihayet sonra eriyor. Yeni çıkarılan  olan bu oyunun geleceği ne durumda ? Gelin detayları birlikte inceleyelim.

Bilgisayar oyunlarının günümüze kadar gelmesindeki en büyük paylardan biriside Diablo serisidir. Diablo özellikle ikinci oyunu ile kullanıcılarda bir iz bırakmıştır. Diablo 2 oyununun çıkması hem oyun sektörünü geliştirmişti hem de hem de oyun içi hayran kitlesini arttırmıştı. Geçtiğimiz yıl Diablo II: Resurrected adıyla günümüz standartlarına yakışan seri, bu sefer ise Diablo 4 oyunuyla birlikte yeni bir hayran kitlesi yaratmak istiyor.

Eğer sizde ikinci oyunun hayranlarındansanız, yeni bir oyunun çıkışını beklemeden Diablo II: Resurrected oyununu inceleyebilirsiniz. Bu oyun ilk çıktığı zamanlarda kullanıcılar tarafında çok iyi yorumlar aldığını da sizlere aktaralım.

Blizzard, Diablo 4’ün Geleceğini Söyledi !

Blizzard şirketi, bu yılın ilk çeyrek raporlarını paylaşınca harcamalar ve gelecekteki projeler kısmen belli olmuştur. Raporlar sayesinde Blizzard, Diablo 4 oyunu hakkında da bazı bilgiler paylaşmış oldu. Diablo 2019 yılında duyurulmuştu ve şirket için büyük bir proje olmasına rağmen oyunun ilerlemesi ile ilgili herhangi bir rapor yoktu. Blizzard, aksiyon RPG serisinin dördüncü oyunu için uzun süre bekleyen kullanıcılarının üzüntülerini gidermek adına şirketin Diablo 4’ün test aşamasında olduğunu açıkladı.

diablo-4-ne-zaman-çıkacakBlizzard açıklamalarının devamında, Overwatch 2’ninde geliştirme aşamasında iyi sonuçlar aldığını kullanıcıları ile paylaştı. Overwatch 2 oyunu zaten halihazırda beta sürümde oynanmaya başladı ve bu sürecin önemli bir noktaya geldiğinin bilincindeyiz. Diablo 4 oyunu ise bu durumda daha belirsiz ve karmaşık durumda gibi gözükmektedir. Fakat Blizzard’ın son açıklamaları ile bu karışıklık ve belirsiz durum birazda olsa son buldu diyebiliriz.

Diablo 4 oyununun tam olarak ne zaman çıkacağı ile ilgili kesin bir tarih bulunmamaktadır. Fakat bu oyunun kısa bir süre sonra piyasa sürüleceğini de pek ihtimal vermiyoruz. Activision Blizzard şirketinin el değiştirerek Microsoft’a geçmesi bu süreci uzatan bir etmen olabilmektedir.

Diablo 4 indir 

Peki sizin bu konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir ? Aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizlere görüşünüzü aktarabilirsiniz.

Son yazımızı okudunuz mu ?

The Gray Man Ne Zaman Yayınlanacak ? Netflix Açıkladı !

diablo 4 ne zaman çıkacak

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Google Haberlerde Bizi Takip Edin !

Hemen ücretsiz takip edin ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Google Haberler : https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMPznsQswiYPJAw?ceid=TR:tr&oc=3

Yazar Hakkında

Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?