Call of Duty: Vanguard Ücretsiz Oldu !
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Call of Duty: Vanguard Ücretsiz Oldu !

0

Dünyanın en popüler savaş oyunlarından birisi olan Call of Duty, Vanguard oyununu ücretsiz yapıyor. Gelin birlikte detayları inceleyelim.

Activision’un en çok oynanan nişancı oyunlarından birisi olan Call of Duty: Vanguard’ı bir süreliğine ücretsiz yapıyor. 5 Kasım 2021 tarihinde kullanıcılara sunulan Vanguard, PS5, Xbox Series, PS4, Xbo One ve Windows platformlarına ücretsiz bir şekilde erişime hazır bulunacaktır. Peki Call of Duty Vanguard ne zaman ücretsiz erişime sahip olacak ? Gelin birlikte açıklamaları inceleyelim.

Call Of Duty: Vanguard Ne Zaman Ücretsiz Erişime Sunulacak ?

call-of-duty-vanguardTeknoloji şirketleri arasında önemli bir yere sahip olan Activision’un başlattığı ücretsiz erişim etkinliğinin ilk oyunlarından birisi Call Of Duty: Vanguard oldu. Şirketten yapılan açıklamalara göre oyunun 30 Mart ile 13 Nisan’a kadar ücretsiz olması beklenmektedir.

30 Mart tarihinde başlayacak ve iki hafta sürecek olan ücretsiz erişim etkinliği, tüm platformları kullanan kullanıcılara Vanguard’ı oynama imkanı verecek. Ancak şirketten bu konu ile ilgili bir de üzücü haber geldi. Şirketin açıklamalarına göre ücretsiz sürümde bazı haritalar ve paketlerin olmayacağı açıklandı.

30 Mart ve 13 Nisan arasında sunulacak olan Vanguard ile kullanıcılar, Sezon 2’nin yeni haritaları olan Casablanca ve Gondola’daki oyun serverlarının tadını çıkartabilecekler. Shipment ve Das Haus dahil Vanguard’ın en çok tercih edilen haritalarından bir kaçı karma oyun şekliyle oynanabilecektir.

2021 tarihinin en çok satan oyunu olan Vanguard, bu satımlara rağmen bir önceki; Call of Duty oyunlarının gerisinde kaldı. Bu satışlar 2020 yılında çıkan Black Ops War’a oranla %36.1 düşüş yaşadı. Bu oyunun şu an ücretsiz bir şekilde erişime açılması satış performansının; da bir sonucu olarak gözüküyor.

Call of Duty: Vanguard’ın Minimum Sistem Gereksinimleri

Call-of-duty-vanguard-ne-kadar

  • İşletim sistemi: Windows 10 64-bit
  • İşlemci: İntel Core i3-4340- veya AMD FX-6300
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 960 veya AMD Redeaon RX-470
  • Depolama alanı: 61 GB

Peki sizin bu konudaki görüşleriniz nelerdir ? Siz bu oyunu bilgisayarınıza indirecek misiniz ? Görüşlerinizi aşağıda bulunan yorumlar kısmından bize iletebilirsiniz.

Yeni açtığımız forum sitesini ziyaret ettiniz mi ? buraya tıklayarak ziyaret edebilir ve sorunuz varsa bizlere iletebilirsiniz.

Son yazımızı okudunuz mu ?

Beklenen KDV İndirimi Sonunda Geliyor !

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Google Haberlerde Bizi Takip Edin !

Hemen ücretsiz takip edin ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Google Haberler : https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMPznsQswiYPJAw?ceid=TR:tr&oc=3

Yazar Hakkında

Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?