Call of Duty Modern Warfare 2 Resmen Duyuruldu ! 2022
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Call of Duty Modern Warfare 2 Resmen Duyuruldu ! 2022

0

Call of Duty Modern Warfare 2

Oyun sektörünün efsane yapımlarından birisi olan Call of Duty’nin yeni oyunu Modern Warfare 2 duyurulmuştur. Çıkarılacak olan bu yeni oyunun logosu ile birlikte yayınlanan bir görüntü kullanıcıları oldukça heycanlandırmıştır. Gelin detayları birlikte inceleyelim.

Oyun dünyasının en ünlü serilerinden birisi olan Call of Duty’in çıkaracağı yeni oyun kullanıcılar tarafından büyük bir merakla beklenmektedir. Geçtiğimiz dönemde ABD merkezli oyun geliştiricisi olan İnfinity Ward, 2019 yılında piyasaya sürülen Call of Duty: Modern Warfare oyununun devamı olması beklenilen yeni oyun için kullanıcıları meraklandıran paylaşımlarda bulunmuştur.

Resmi sosyal medya hesaplarından ‘Going Dark’ teması kapsamında karartılmasından sonra yapılan bu paylaşımda yer alan fotoğraflar ile oynandığında, diğer serilerden de alışkın olduğumuz ‘Ghost’ karakteri yer almıştır.

Modern Warfare 2 Resmen Duyuruldu !

 

call-of-duty-modern-warfare-2-çıktı

Sosyal medya araçları üzerinden yapılan bir paylaşımda yeni çıkarılan oyunun Modern Warfare 2 II olacağı resmen açıklandı. Ayrıca paylaşılan bu gönderide logonun da olması seri adına ilk kez olan detaylardan birisidir.

Uzun bir süredir beklenen bu oyunun, Modern Warfare hikayesinin devamı olması beklenmektedir. Bu haberlere ek olarak oyunun 2010’daki versiyonunda bulunan karakterlerin de olacağı kullanıcıları oldukça fazla heyecanlandırmıştır.

Oyunun birçok hayranı, Ghost karakterinin görsel ile oynandıktan sonra ortaya çıkmasının ardından şimdiki paylaşım; da dikkatle inceledi ve oyun hakkında bazı gizli ipuçlarının da olduğunu fark etmiştir. Sosyal medyadan paylaşılan bu paylaşım daha dikkatli incelendiğinde; 2007-2011 yıllarında piyasaya sürülen Modern Warfare serisinde bulunan, ‘Task Force 141’ askeri grubunun logosunun 1 saniyeden daha az videoda olduğunu anlamışlardır.

Sizlerin de tahmin edeceği gibi Soap MaCtavish, Captain Price, Ghost, Roach gibi; diğer serilerden tanıdığımız karakterleri  bünyesinde bulunduran özel askeri birimi; Task Force 141 logosunu görmekte birçok hayranı oldukça heyecanlandırmıştır. Uzun bir süredir beklenen bu oyunun tam olarak ne zaman çıkacağı ise belirsizdir. Bazı araştırmacılara göre oyun bu yıl içerisinde çıkacaktır.

Peki sizi bu konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir ? En çok hangi Call of Duty oyununu sevdiniz ? Aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizlere görüşlerinizi aktarabilirsiniz.

Son yazımızı okudunuz mu ?

Bitlo, Kullanıcılarına Coin Hediye Ediyor ! Tüm Detaylar

Call of Duty Modern Warfare 2

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Google Haberlerde Bizi Takip Edin !

Hemen ücretsiz takip edin ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Google Haberler : https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMPznsQswiYPJAw?ceid=TR:tr&oc=3

Yazar Hakkında

Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?