BODI Coin Nedir ? Yeni Coin Ne Zaman Çıkacak ?

bodı coin

BODI Coin Nedir ? 

Bitay şirketi abonelik sistemi sayesinde kitap, sesli kitap, ve e-kitap hizmetleri veren Boodio’nun kendi içerisinde geliştirmiş olduğu BODI Coin kripto parasını dünya genelinde duyurdu.

Türkiye’de hizmet veren ve ayrıca global bir borsa olan Bitay, abonelik sistemi sayesine kendi içerisinde geliştirmiş olduğu kripto parayı Türkiye ve Dünya genelinde duyurdu. Yayıncılık dünyasından önemli kişilerinde katıldığı bu lansmanda BODI Coin hakkında bilgiler verilmiştir.

BODI Coin Nedir ?

BODI Coin ön satışa özel avantajlı fiyatlarda listelenmiştir. Yayıncılık dünyasını dijital varlık ekonomisinin faydaları ile tanıştırması beklenen BODI Coin’in erken satışları 17 Mart 2022 tarihinde başlamıştır. Ön satış olarak tam 100 milyon adet BODI Coin, Bitay kullanıcılarına özel bir fiyattan sunuluyor. Ön satışlardan sonra gelecek olan genel satışlar ise 1 Haziran itibariyle başlanacaktır.

Kitapseverler İçin BODI Coin

Kullanıcılara diledikleri zaman okurken dinlenmeye ya da dinlenirken okumaya geçme fırsatı veren arayüzü ve oldukça zengin bir içeriğe sahip olan Boodio App uygulaması, kitapsever kullanıcılarına kitap okurken BODI Coin sayesinde kripto para kazanma olasılığı da sağlamış olacak. Kullanıcıların Boodio uygulaması içerisinde dinleme ve okuma süreleri ile aylık uygulama bedellerinin bir kısmını; BODI Coin olarak geri alabilecekler.

Bu sayede kazanılan BODI Coin’ler yeni içerik satın almak, abonelikler, yazar gibi şeylerde de kullanılabilecekler. İlerleyen zamanlarda da Bitay ve Boodio App üyesi 1 milyon kişiye; satın alacakları kitapların satış bedelinde BODİ Coin hediyesi verecek. Bu şekilde de piyasaya 30 milyon TL değerinde kaynak akışı sağlanması beklenmektedir.

BODI Coin projesi, yayıncılık dünyasına eşitlik ve kolaylık getiren bir yatırım aracı olmayı hedefliyor. Bu durumda da sisteme üye olan kullanıcılara blok zincir temelli, şeffaf bir telif hakkına uygun olan BODI Coin, klasikleşmiş yayıncılık sektörünün sorunu haline gelen geç ödeme, bekleme ve telif sorunları gibi sorunlara blok zincir teknolojisi sayesinde bir çözüm getirmeyi amaçlıyor.

Sizin bu konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir ? Sizce çıkacak olan bu BODI Coin beklentileri karşılayacak mı ? Görüşlerinizi aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Son Yazımızı okudunuz mu ?

Binance Yeni Oyununu Duyurdu ! Bitcoin Hediye Edecek !

Yazı dolaşımı

Mobil sürümden çık