Bitlo, Kullanıcılarına Coin Hediye Ediyor ! Tüm Detaylar
  1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para

Bitlo, Kullanıcılarına Coin Hediye Ediyor ! Tüm Detaylar

0

Bitlo Waves Hediye 

Yeni oluşturulan kripto para platformu olan Bitlo, Türkiye’deki kullanıcılarına 3 Milyon TL değerinde Waves Coin hediye ediyor. Gelin detaylara birlikte bakalım.

Türkiye’de faaliyetlerine başlayan kripto para platformu Bitlo, yeni oluşturulacak hesaplara 3 milyon TL değerindeki Waves Coin’i hediye ediyor. Bitlo platformunun Waves kampanyası Waves kampanyası süresince Bitlo platformuna üye olanlar, DeFi ekosisteminin en önemli hizmetlerinden birisi ile tanışıyor.

8 Nisan’da başlayan ve 25 Nisan’a kadar devam eden kampanyada Bitlo platformuna kayıt olan her yeni üye 30 TL değerindeki Waves Coin’i ücretsiz kazanmıştır. Bu kampanyaya katılan her kullanıcı yarım saat içerisinde hediye coinlerini kazandı. Arkadaşlarını ve ailesini de Bitlo’ya getiren her kullanıcı kişi başına 15 TL değerinde Waves coin ile ödüllendirilmiştir. Bu yolla başarıyı yakalayan platform şimdi ise 3 Milyon TL değerinde yeni bir kampanya hazırlamıştır.

Waves Coin Kampanyası Devam Ediyor !

bitlo-coin-hediye-ediyor Bitlo Wawes Hediye 

Blok zincirin kripto para birimi olan Waves, profesyoneller tarafından önde gelen DeFi coinleri arasına girmektedir. Gelecekte değerlenmesi beklenilen kripto para birimlerini kullanıcılarla buluşturmayı hedefleyen Bitlo, Waves coin’ide listesine eklemiştir. 8 Nisan’da başlayan kampanya ile birlikte 3 milyon TL değerinde Waves Coin’i yeni üyelerine hediye etti ve bu kampanyaya katılmayan kullanıcılar için devamı gelmiştir.

Devam kampanyasında 26 Nisan’dan sonra Bitlo plaformu, yeni kullanıcılarına 30 TL değerinde; referans kodu ile çevresindekilerini platforma getirenlere ise getirdikleri her bir kişi için; 15 TL değerindeki Waves coin’i hediye etmektedir.

Kampanya hakkında konuşan CEO Mustafa Alpay, şu ifadeleri kullandı;

“Büyüyen ve gelişen kripto varlık endüstrisinde ödüller ile pek çok avantajın kilidini açıyoruz. Bu alandaki yeniliklere en ön sırada yer veriyoruz. Yeni ödüller, ticaret ücreti indirimleri, yeni ürünlere erken erişim ve daha fazlasını sunmaya devam edeceğiz. Etkinliklerin kullanıcılarımızın kripto deneyimini eğlenceli hale getirerek, önemli ölçüde gelişime yardımcı olacağına inanıyorum.”

Blok Zinciri Projen Mi Var ?

Bitlo platformu ayrıca, Bitlo Crypto Fund adlı şirketi ile blok zincir projelerine; 5 milyon TL’ye kadar bütçe ile yardımcı olmaktadır. Kripto para şirketlerine, kripto protokollerine ve fintech girişimlerine erken yatırım yapan; BCF, Bitlo Teknoloji A.Ş. içerisinde kurulmuştur. Şirket sadece ödeme aracı olan ve spekülatif projelere destek olamayacaktır.

Peki sizin bu konu hakkındaki düşünceleriniz nelerdir ? aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizimle görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Son yazımızı okudunuz mu ?

Metaverse’e Avatar Temalı İlk TV Programı Geliyor !

Bitlo Waves Hediye 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Google Haberlerde Bizi Takip Edin !

Hemen ücretsiz takip edin ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Google Haberler : https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMPznsQswiYPJAw?ceid=TR:tr&oc=3

Yazar Hakkında

Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?