Binance, Yeni Yatırım Aracını Tanıttı
  1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para

Binance, Yeni Yatırım Aracını Tanıttı

0

Binance, Yeni Yatırım Aracı

Şirket, kripto para yatırımcılarının işine yarayacak yeni özelliğini kullanıma sundu. “Binance CMC Top 10 Equal-Weighted İndex” isimli özellik, en popüler 10 kripto para biriminin daha kolay takip edilmesine olanak sağlıyor. Gelin detayları birlikte inceleyelim.

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, tüm yatırımcıların işlerini kolaylaştıracak yeni araç serisini tanıttı. “Binance CoinMarketCap (CMC) Endeks” olarak adlandırılan bu araç, adından da anlaşılacağı gibi yatırımcılar için bazı endeksler sunacaktır. Yatırımcılarda bu aracı kullanarak başka yatırımlarını gerçekleştirebileceklerdir.

Binance’ın duyurduğu bu araç serisindeki ilk araç “Binance CMC Top 10 Equal-Weighted İndex” olarak adlandırılıyor. Kullanıcılar bu aracı kullanarak en popüler 10 kripto para birimini anlık olarak takip edebilecekler. Önümüzdeki dönemde ise yalnızca hacim ve fiyatları değil, daha farklı kategoriler altındaki endeksleri de görebileceğiz.

Binance, Yeni Yatırım Aracı Bizlere Ne Sağlayacak ?

binance-yeni-yatırım-aracını-tanıttı

Binance 2021 tarihinde minimum risk ile pasif gelir sağlamak isteyen kullanıcıları için “Auto-Invest” adlı özelliğini kullanıma sunmuştu. Bu özellik, yatırımcıların düzenli ve otomatik olarak kripto para alabilmelerini sağlıyordu. Bugünden itibaren kullanıma açılan endeksler, Kasım 2022 itibarıyla Auto-Invest ile entegre bir şekilde çalışacaktır. Kullanıcılar isterse, endekslerdeki sonuçlara göre otomatik olarak yatırımlarını gerçekleştirecekler.

Binance şirketi bugün bu aracı tanıtırken ileriye dair ise iddialı açıklamalarda bulundu. Binance, 2023 yılının bu endeks araçları için büyük olaylara ev sahipliği yapacağı bir yıl olacak ifadelerini kullandı. Ancak bu konu hakkında daha fazla bir bilgi verilmiyor. Gelecek dönemde  Binance’ın yeni projeleri hakkında daha fazla bilgi alacağımızı düşünüyoruz.

Peki sizin bu konu hakkındaki düşünceleriniz nelerdir ? Aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizimle görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Binance Yeni Yatırım Aracı 

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Google Haberlerde Bizi Takip Edin !

Hemen ücretsiz takip edin ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Google Haberler : https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMPznsQswiYPJAw?ceid=TR:tr&oc=3

Yazar Hakkında

Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?