Binance Yeni Oyununu Duyurdu ! Bitcoin Hediye Edecek !
  1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para

Binance Yeni Oyununu Duyurdu ! Bitcoin Hediye Edecek !

0

Bitcoin Butonu

Dünyanın en büyük kripto para borsası olarak gösterilen Binance, şansı olan bir kişinin Bitcoin kazanacağı yeni oyunu olan ‘Bitcoin Button’u tanıttı.

Kripto para birimleri son yıllardaki popülerliğini git gide arttırmakta. Kripto paralara olan ilginin artmasıyla, Bitcoin, Ethereum ve Dogecoin gibi paraların alınıp satılması için ihtiyaç olan para borsalarının sayısı artıyor. Bu durumdan dolayı hem ülkemizde hem de dünyada sürekli olarak yeni borsalar açılıyor.

Her geçen gün sayısı artan bu kripto para borsaları daha fazla kullanıcı çekmek adına çeşitli kampanyalar yapıyor. Bu kripto para borsalarından birisi olan Binance, rekabette öne geçebilmek için Bitcoin hediye eden bir oyun geliştirdi. Dünyanın en bilindik borsalarından birisi olan Binance, bir kişiye BTC vereceği Button uygulamasını tanıttı.

Bitcoin Butonu Nasıl Çalışır ?

binance-bitcoin-button

Bugün yeni uygulamasını tanıtan Binance, bir şanslı kişiye 1 BTC verecek. Bu haberi yazdığımız tarih itibariyle Bitcoin 577 bin 228 Türk Lirası yapmakta. Binance şirketinin ‘BitcoinButton’ adını verdiği bu oyunu oynamak ise oldukça basit ve ücretsiz.

  • Bu oyuna katılmak isterseniz ilk olarak bu bağlantı üzerinden üye olmanız gerekmektedir. Üye Ol 
  • Bağlantıya tıkladıktan sonra Twitter veya Binance hesabınızda oturumunuzu açmanız gerekmektedir.
  • Kendinizi şanslı hissettiğiniz anda Bitcoin butonuna tıklamanız gerekmektedir.
  • Eğer şanslı biriyseniz sizde Bitcoin ve NFT kazanan kişilerden birisi olabilirsiniz.

Binance’ın yeni oyununu oynamak için sadece 2 şansınız bulunmakta. Bu şanslarınızı Twitter’dan girerek ve Binance hesabınızdan girerek gerçekleştirebilirsiniz. NFT kazanmak istiyorsanız sadece Binance hesabınızdan girmeniz gerekmektedir. Twitter ile girdiğiniz takdirde NFT kazanma ihtimaliniz ortadan kalkmaktadır. Bu oyunda dikkatli olmanız gereken hususlarda var tabi ki.

Bildiğiniz gibi Binance dünya üzerinde en çok kullanılan kripto para borsalarından birisi. Bu nedenden dolayı şirket ve kullanıcıları sık sık çeşitli dolandırıcılık işlemleriyle karşı karşıya kalıyor. Yeni çıkan Bitcoin kazanma uygulaması da tabi ki dolandırıcıların hedefi olacaktır. Bu gibi durumlardan korkuyorsanız hesabınıza gelen linklere tıklamamanızı ve hesabınızda ekstra önlem amanızı tavsiye ederiz.

Sizin bu yeni oyun hakkındaki görüşleriniz nelerdir ? Sizce siz bu kadar şanslı mısınız ? Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Son yazımızı okudunuz mu ?

Twitter’da Gelir Sağlayabileceğiniz Yeni Özellik ‘Hediyeler ‘

Bitcoin Butonu

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Google Haberlerde Bizi Takip Edin !

Hemen ücretsiz takip edin ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Google Haberler : https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMPznsQswiYPJAw?ceid=TR:tr&oc=3

Yazar Hakkında

Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?