Binance Kripto Parayla Ödeme Sistemi Olan ‘Bifinity’yi Duyurdu !
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Binance Kripto Parayla Ödeme Sistemi Olan ‘Bifinity’yi Duyurdu !

0

Bifinity

Binance kripto para şirketi yeni ödeme seçeneği olan Bifinity uygulamasını duyurdu. Mastercard ve Visa gibi ödeme seçeneklere rakip olacak Bifinity, Dünyanın her yerindeki insanlara, para karşılığında kripto para satışı sağlayacak.

Dünyanın en büyük kripto para borsası olarak görülen Binance, Bugün yeni bir işletme kurduğunu kamuoyuna bildirdi. Kurulan işletme olan Bifinity, kullanıcılara yeni nesil bir ödeme teknolojisi sunmayı hedeflemekte. Bireysel kullanıcılar ve kripto para işletmeleri, Bifinity sayesinde resmi paradan kripto para alımı gerçekleştirecek. Yeni kurulan bu şirket, Mastercard ve Visa gibi iki dev ödeme şirketine benzer bir yapıda ilerlemekte.

Bifinty işletmeler için bir takım API’ye sahip olacak. Bu sahip olunan API’ler ile birlikte yapılan entegrasyonlar, şirketlerin kripto para ile ödeme almasını kolaylaştıracak. 50 ve üzeri kripto paraya destek verecek olan sistem, Mastercard ve Visa başta olmak üzere; gelen ödemelerin tamamını destekleyecek. Yapılan bu sistem sayesinde gittiğiniz herhangi bir yerde kredi kartı sayesinde; kripto para ile ödeme yapabileceksiniz.

Bifinity Kripto Paraları Gerçek Hayata Entegre Edececek

bifinty-binance.Bifinity Başkanı Helen Hai, uygulama ilgili yeni açıklamalarda bulunmuştur. Kripto paraların ve Web3’ün her geçen gün daha da büyüdüğünü ifade eden Helen Hai; Tüm kripto para piyasalarının birleştirilmesinin yolunun Bifinty olduğunu ifade etti. Helen Hai’ye göre Bifinty, Kripto paraların geçek hayata ulaşmasını salayacak olan bir araç.

 

Bifinty henüz bugün piyasaya sürülen bir sistem. Sistemin daha yeni olmasını nedeniyle biraz daha zamana ihtiyacı var. İşletme tarafından yapılan açıklamalara göre yeni nesil ödeme sistemi olan Bifinity’nin; bir kaç ay süreçle entegrasyonunun yapılması beklenmektedir. İngiltere ve diğer Avrupa ülkelerinde sıkça kullanılan Paysafe uygulaması ile entegre edilecek sistem; kartlar kripto para ödemelerine olanak sağlayacak. NFT’ye de destek vermesi beklenen Bifinity, yakın bir zamanda DEX cüzdanları ile entegrasyon imkanı sunacak.

Binance’nin geliştirmiş olduğu bu yeni sistem hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Hemen görüşlerinizi aşağıda yer alan yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz

Son yazımızı okudunuz mu ? Okumadıysanız aşağıdaki bağlantıdan diğer yazımıza ulaşabilirsiniz

Brent Petrol nedir ? Akaryakıt zamları ne zaman bitecek ? 

 

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Google Haberlerde Bizi Takip Edin !

Hemen ücretsiz takip edin ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Google Haberler : https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMPznsQswiYPJAw?ceid=TR:tr&oc=3

Yazar Hakkında

Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?