Avatar 2 Sonunda Vizyona Giriyor
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi/Film

Avatar 2 Sonunda Vizyona Giriyor

1

Avatar 2 bitmek üzere olabilir. Ancak bu, uzun zamandır ertelenen devam filmini yakın zamanda göreceğimiz anlamına gelmiyor. Bir dizi gecikmeden sonra, James Cameron‘ın devam filmi Temmuz 2020’de başka bir gecikmeyle duyurdu, bu da Aralık 2022’ye kadar Pandora’ya dönmeyeceğimiz anlamına geliyor. Mevcut küresel duruma bağlı olduğu için bu gerçekten devam filminin hatası değil.

Avatar 2 Ne Zaman Vizyona Girecek ?

Cameron, Avatar 2’nin Aralık 2022’de çıkacağından oldukça emin gözüküyor. Avatar 2 Aralık 2021’den ertelendiği için nihayet 17 Aralık 2022’de vizyona girecek.  En son gecikme, sadece canlı yayın nedeniyle değil, küresel kapanma nedeniyle üretimin ertelenmesinin bir sonucuydu.  Bu nedenden dolayı film 2022 aralık ayında vizyona girecek.

Avatar 2

Avatar 3 Gelecek Mi ?

Eylül 2020’de Cameron, Avatar 2’de “%100 tamamlandı” ve Avatar 3’te yaklaşık %95’i tamamladıklarını açıkladı.  İlk film gibi, film için çok fazla sanal prodüksiyon ve görsel efekt gerekiyor. Bu yüzden Avatar 2 şu anda piyasaya sürülecek gibi değil. Aksi takdirde bir yıl gecikmezlerdi. Cameron, “Artık bu, filmi bitirmek için fazladan bir yılım olduğu anlamına gelmiyor. Çünkü Avatar 2’yi teslim ettiğimiz gün Avatar 3’ü bitirmek için çalışmaya başlayacağız,” dedi.

Belirtildiği gibi, Aralık 2028’de Avatar 5’e kadar iki yılda bir yeni bir Avatar filmi gelecek.

Avatar 2 ne zaman vizyona girecek

Avatar 2’nin Adı Ne Olacak ?

Biz onlara Avatar 2, Avatar 3 ve benzerleri diyoruz, ancak unvanlar henüz resmi olarak onaylanmadı. Ancak BBC, Kasım 2018’de filmlerin Avatar: The Way of Water, Avatar: The Seed Bearer, Avatar: The Tulkun Rider ve Avatar: The Quest for Eywa olarak adlandırılabileceğini bildirdi. Başlıkları Cameron tarafından onayladı, ancak değişebilirler.

Konusu Nedir ?

Avatar 2’nin detaylarına gelince, yönetmen James Cameron filmin “ailesel ve hapis” temalarını işleyeceğini söyledi. Yapımcı Jon Landau’ya göre, dört devam filmi de çekilirse dört ayrı film olacak. Avatar’ı izlememiş olsanız bile, devam filminden keyif alacaksınız. Sully ve Neytiri, Avatar olaylarını takip eden yıllarda kabilelerinde liderlik pozisyonlarına yükselirken, hikayenin odak noktası çocukları gibi görünüyor. Pandora’nın okyanuslarını ve yanardağlarını da keşfedeceklerini duyduk, bu da “kendinizi ağzınız açıkken sıçmanıza” neden olacak. Anladığımız kadarıyla bu iyi bir şey.

Squid Game 2. Sezon Hakkında Bilmemiz Gerekenler

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Google Haberlerde Bizi Takip Edin !

Hemen ücretsiz takip edin ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Google Haberler : https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMPznsQswiYPJAw?ceid=TR:tr&oc=3

Yazar Hakkında

Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir