Apple’dan Uygun Fiyatlı Apple TV Geliyor !
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Apple’dan Uygun Fiyatlı Apple TV Geliyor !

0

Bazı iddialara göre Apple, 2022 yılının sonlarında uygun fiyatlı bir Apple TV projesi ile kullanıcıların karşısına çıkacak. Gelin detayları birlikte inceleyelim.

Apple, dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden birisi olarak gösteriliyor. Apple, akıllı telefon ve bilgisayar üretimi dışında Apple TV gibi diğer teknoloji ürünlerinin üretimini de yapmaktadır. Şirket bu ürünlerin sayesinde dünyada ciddi bir gelir elde etmektedir.

Apple TV projesi şirketin uzun süredir satışa çıkaracağı bir proje olarak bekletiliyor. Akıllı olmayan televizyonlarınızı akıllı yapan cihaz, kullanıcıların Apple TV aracılığı ile sosyal medya adreslerine erişmelerine veya film izlemelerine olanak sağlıyor. Geçtiğimiz yıl tanıtılan cihaz hakkında yeni iddialarda gelmeye başladı. İddialara göre Apple, 2022 yılının son çeyreğinde uygun fiyatlı Apple TV ürününü kullanıcıların beğenisine sunacak.

Apple TV Bu Yıl Piyasaya Sürülebilir !

uygun-fiyatlı-apple-tv-geliyor

Dünyanın en ünlü analistlerden birisi olarak gösterilen Ming-Chi Kuo’nun iddiasına göre; Apple yeni TV cihazı üzerinde çalışmalar yapıyor. Kuo tarafından bugün paylaşılan iddialara göre Apple, 2022 yılının son çeyreğinde daha uygun fiyatlı bir Apple TV cihazını piyasaya sürecektir. Geliştirdiği bu cihaz sayesinde Apple, dünya üzerindeki gelirlerini de ciddi bir şekilde arttıracaktır.

Uzun zamandır Apple, ülkemizde Apple TV 4k ve HD model cihazlarını satışa sunmaktadır. Apple TV’nin HD modeli 32 GB depolama kapasitesi ile 2.799 TL’lik bir fiyata sahipken; Apple TV’nin 4K 32 GB depolama alanı modeli ile 3.399 TL, 64 GB; depolama alanı ile 3.749 TL’lik bir fiyat etiketine sahiptir.

Ming-Chi Kuo yapmış olduğu açıklamalardan bir kesit;

“Apple, 2H22’de maliyet yapısını iyileştiren yeni bir Apple TV sürümünü piyasaya sürecek. Apple’ın durgunluk sırasında donanım, içerik ve hizmeti entegre etmeye yönelik agresif stratejisinin rakipleriyle arasındaki farkı kapatmaya yardımcı olacağını düşünüyorum.”

Bu iddialarda ise henüz yeni çıkarılan TV hakkında bir bilgi bulunmamaktadır. Bazı tahminlere göre yeni çıkarılan cihaz Roku ve Amazon ürünleri ile rekabet edecek; bir fiyat bandına sahip olacaktır.

Peki sizin bu konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir ? Aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizimle görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Son yazımızı okudunuz mu ?

Tom Hiddleston’un Sesi NFT Olacak ! İşte Detaylar

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Google Haberlerde Bizi Takip Edin !

Hemen ücretsiz takip edin ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Google Haberler : https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMPznsQswiYPJAw?ceid=TR:tr&oc=3

Yazar Hakkında

Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?