Apple Watch 8 Fiyatı ve Özellikleri Nelerdir ? İşte Detaylar
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Apple Watch 8 Fiyatı ve Özellikleri Nelerdir ? İşte Detaylar

0

Apple şirketinin, gelecek dönemde piyasaya sürmeye hazırlandığı Apple Watch 8, fiyatı, tasarımı ve özellikleri ile bir kez daha gündeme oturmuştur. Sızıntı haberler ile ünlenen bazı kişiler Apple’ın yeni Apple Watch 8 akıllı saatinin detaylarını kullanıcılar ile paylaştı.

Apple, çıkaracağı yeni ürünlerinin çalışmalarına ara vermeksizin devam ediyor. Apple şirketi, bir yandan iPhone 14 model telefonun hazırlıklarını gerçekleştirirken bir yandan da diğer teknoloji ürünlerinin çalışmalarına devam ediyor. California merkezli üretici, son olarak Apple Watch 7 modeli ile kullanıcılarının karşısına çıkmıştı. Bazı sızıntı haberlere göre Apple Watch 8 modelinin detayları da ortaya çıkmaya başladı.

Apple Watch 8 model akıllı saat için birçok yeni iddia ortaya atılmaktadır. Bazı haber kaynakları yeni çıkarılan bu akıllı saat ile ilgili detayları aktarırken bazı kaynaklar ise bu iddiaların tam tersi bir tavır sergiliyor. Son iddialara göre Apple, sürpriz bir seri ile karşımıza çıkacaktır. Gelin detayları birlikte inceleyelim.

Apple Watch 8 Fiyatı ve Özellikleri

apple-watch-8-fiyatı

Güvenilir haber kaynaklarından birisi olan iDropNews’in haberine göre Watch 8 akıllı telefon serisi, önceki modellere göre daha çok çeşit şansı ile gelecektir. İddialara göre şirket Watch 8 serisini üç farklı versiyon ile piyasaya sürecektir. Bunlardan birisi Watch SE, diğerleri ise Extreme Edition ve Watch 8‘den oluşması beklenmektedir.

Apple’ın Watch 7 serisine göre bu seride tamamen bir değişiklik yapması gündemde. Bazı iddialara göre Watch 8 de diğer serilere fark yaratacak bir tasarım ile gelmeyecektir. Apple şirketi muhtemelen yeni akıllı saat; modellerine daha modern ve düz kenarlı bir tasarıma yer verecektir. Bu akıllı saatinde son çıkan iPhone model telefonlar ile de uyumlu olacağı bilinmektedir.

Yeni çıkarılan bu akıllı saatin ise fiyatı bambaşka bir konudur. Fiyat hakkında bir çok farklı iddia ortaya atılsa da; iDropNews bu konu hakkında da çok konuşulacak bir tahmin yaptı. Watch 8 serisi, bazı iddialara göre 399 ABD doları seviyesinde kullanıcıların karşısına çıkacaktır. Fakat diğer akıllı cihazların fiyatları hakkında net bir bilgi söylenmiyor.

Peki sizin bu konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir ? Aşağıda bulunan yorumlar kısmında görüşlerinizi bizlere aktarabilirsiniz.

Son yazımızı okudunuz mu ?

Bakanlık Açıkladı ! Ev Kiralarına Tavan Fiyat Uygulaması Geliyor

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Google Haberlerde Bizi Takip Edin !

Hemen ücretsiz takip edin ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Google Haberler : https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMPznsQswiYPJAw?ceid=TR:tr&oc=3

Yazar Hakkında

Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?