Ant-Man and Wasp: Quantumania Fragmanı Yayınlandı !
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi/Film

Ant-Man and Wasp: Quantumania Fragmanı Yayınlandı !

0

Ant-Man and Wasp: Quantumania’ın İlk Fragmanı Yayınlandı !

İron Man’in ilk solo filmi ile başlayan Marvel Sinematik Evreni, son olarak She-Hulk dizisinin sezon finali ile 4.fazını bitirmişti. Yeni fazın ilk filmleri olarak da Black Panter: Wakanda Forever ve Ant-Man and Wasp: Quantumania olacağı açıklanmıştı. Bugün ise yeni filmin ilk fragmanı yayınlandı. Gelin detayları birlikte inceleyelim.

İşte Karşınızda Ant-Man and Wasp: Quantumania

Marvel sinematik evrenini kuantum boyutu ile birleştirecek olan ve ve çoklu evrenin kapısını sonuna kadar açacak olan yeni filmden ilk fragman geldi. Filmin fragmanına ilk olarak baktığımızda bizleri birçok yeni detay karşılıyor. Bu detaylardan ilki Scott Lang’ın kızı Cassie’nin çizgi romanlardan tanıdığımız Stinger olarak bu evrene dahil olması oldu.  Wasp ile kostümleri çok benzeyen Stinger, Young Avengers’ın en önemli üyelerinden birisi olarak ön plana çıkıyor. Ayrı zamanda Stinger’a ek olarak She-Hulk, İron Heart ve Kate Bishop’ın da görülmesi gelecekte Young Avangers’ın gelceğine de işaret olabilir.

Yayınlanan fragmanda ilk olarak Loki dizisinde gördüğümüz Fatih Yang’ı da çok net bir şekilde fark ediyoruz. Bu bilgiden de yola çıkarak Fatih Kang’ın Marvel Sinematik Evrenine bu filmden dahil olacağını bize gösteriyor. Filmin fragmanına baktığımızda Bill Murrey’in de rol alacağı bu fragman ile kesinleşiyor. Krylar karakterini canlandırdığı iddia edilen Murrey’in hangi rolde karşımıza çıkacağı ise tam olarak netleşmedi. Fakat iddialar doğruysa Krylar karakterini yakında çıkacak olan Word War Hulk filminde de görebiliriz.

Peki sizin bu film hakkındaki görüşünüz nelerdir ? Görüşlerinizi aşağıda bulunan yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Son yazımızı okudunuz mu ? Aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz

House of The Dragon’ın Final Bölümü Sızdırıldı !

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Google Haberlerde Bizi Takip Edin !

Hemen ücretsiz takip edin ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Google Haberler : https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMPznsQswiYPJAw?ceid=TR:tr&oc=3

Yazar Hakkında

Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?